P3519R-103K
MFR.Part #
P3519R-103K
JLCPCB Part #
C17674391
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.06A 1.37A 10uH 260mΩ ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS