160AREP102M10A2L05T
MFR.Part #
160AREP102M10A2L05T
JLCPCB Part #
C2681082
Package
Plugin,D10xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 11.5mm 16V 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS