6R3AREP391M05X8
MFR.Part #
6R3AREP391M05X8
JLCPCB Part #
C494521
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2mm 3.7A@100kHz 3000hrs@105℃ 390uF 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS