350ARCP471M10A6T
MFR.Part #
350ARCP471M10A6T
JLCPCB Part #
C2681187
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 35V 470uF ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS