630ARHA470M08A2
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
630ARHA470M08A2
JLCPCB Part #
C2919893
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5A@100kHz 3.5mm 47uF 63V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS