160AREP471M06A1E19P35
MFR.Part #
160AREP471M06A1E19P35
JLCPCB Part #
C217565
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 11mm 16V 2.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 5.1A@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS