2R5AR5K561M05X8G13
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
2R5AR5K561M05X8G13
JLCPCB Part #
C2919877
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2mm 4.18A@100kHz 560uF 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS