2R5AREA561M0606
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
2R5AREA561M0606
JLCPCB Part #
C2919891
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2.5mm 3.9A@100kHz 560uF 6.3mm 6mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS