350ARCP101M06X8P00
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
350ARCP101M06X8P00
JLCPCB Part #
C479641
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.35A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS