6R3ARCP471M06X8PZ
MFR.Part #
6R3ARCP471M06X8PZ
JLCPCB Part #
C479644
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 4.7A@100kHz 470uF 6.3V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS