6R3AR5K561M0609G13T
MFR.Part #
6R3AR5K561M0609G13T
JLCPCB Part #
C2919895
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 4.7A@100kHz 560uF 6.3V 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS