160AREP102M08A6T
MFR.Part #
160AREP102M08A6T
JLCPCB Part #
C2681203
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16V 16mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS