6R3AREP471M05X8E11
MFR.Part #
6R3AREP471M05X8E11
JLCPCB Part #
C176299
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2mm 3000hrs@105℃ 4.05A@100kHz 470uF 5mm 6.3V 8mm ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS