6R3ARCP271M05X7PFBT
MFR.Part #
6R3ARCP271M05X7PFBT
JLCPCB Part #
C494515
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 270uF 2mm 3.5A@100kHz 5mm 6.3V 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS