250AREP271M06A1P35
MFR.Part #
250AREP271M06A1P35
JLCPCB Part #
C2681094
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 25V 270uF 3000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS