160ARCP331M06X8PZP00
MFR.Part #
160ARCP331M06X8PZP00
JLCPCB Part #
C479633
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS