ERZ1EM102G20OT
MFR.Part #
ERZ1EM102G20OT
JLCPCB Part #
C724584
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 20mm 25V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS