SVF1EM101E09E00REX24
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SVF1EM101E09E00REX24
JLCPCB Part #
C7325633
Package
SMD,D6.3xL9.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.1A@100kHz 25V 3000hrs@105℃ 33mΩ 6.3mm 9.5mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL9.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS