EMK1EM221FB0D00T
MFR.Part #
EMK1EM221FB0D00T
JLCPCB Part #
C724732
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
10.5mm 220uF 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS