ERJ1KM680G16OT
MFR.Part #
ERJ1KM680G16OT
JLCPCB Part #
C106572
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 10mm 16mm 5mm 68uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS