ERM1VM330D11OT
MFR.Part #
ERM1VM330D11OT
JLCPCB Part #
C724419
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 33uF 35V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS