F0603FF1750V032T/M
MFR.Part #
F0603FF1750V032T/M
JLCPCB Part #
C310930
Description
-55℃~+150℃ 0.14 0.8mm 1.6mm 1.75A 32V 35A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS