F1206FA0500V063TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
F1206FA0500V063TM
JLCPCB Part #
C310955
Description
-55℃~+150℃ 0.002 1.6mm 3.2mm 500mA 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS