AF2-3.50V125TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
AF2-3.50V125TM
JLCPCB Part #
C311016
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.49mm 2.5 3.5A 50A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS