AF2-1.25V125TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
AF2-1.25V125TM
JLCPCB Part #
C311012
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.96 1.25A 125V 2.16mm 2.49mm 250V 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS