ES0402V014BT
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
ES0402V014BT
JLCPCB Part #
C246767
Package
0402
Description
0.25pF 1 100pA 14V 30V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS