SR06042R2MLB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SR06042R2MLB
JLCPCB Part #
C2928475
Package
SMD,D=5.6mm
Description
2.2uH 2.8A 31mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,D=5.6mm Power Inductors ROHS