EHE0603100M2BP01
MFR.Part #
EHE0603100M2BP01
JLCPCB Part #
C49247910
Package
SMD,6.6x6.6mm
Description
10uH 3A 6A 70mΩ ±20% SMD,6.6x6.6mm Power Inductors ROHS