CC32256R8KSB
MFR.Part #
CC32256R8KSB
JLCPCB Part #
C22469122
Description
10@7.96MHz 280mA 40MHz 6.8uH 650mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 1210 Inductors (SMD) ROHS