SF0905471YLB
MFR.Part #
SF0905471YLB
JLCPCB Part #
C22469023
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A 140mΩ 1kΩ@2MHz 470uH@100kHz 500V 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS