EHE06044R7MFB
MFR.Part #
EHE06044R7MFB
JLCPCB Part #
C49248072
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
30mΩ 4.7uH 6.5A 9A ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS