CC4532470KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CC4532470KSB
JLCPCB Part #
C22469147
Description
1.9Ω 10@2.52MHz 12MHz 260mA 47uH Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS