SQ32252R2MLC
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
SQ32252R2MLC
JLCPCB Part #
C22469015
Package
1210
Description
150mΩ 2.2uH 620mA Unshielded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS