CM3225390KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CM3225390KSB
JLCPCB Part #
C6150707
Package
1210
Description
39uH 6.4Ω 65mA Molded Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS