EHE05031R5MFB
MFR.Part #
EHE05031R5MFB
JLCPCB Part #
C49248060
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
1.5uH 25mΩ 8.2A 8.5A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS