EHE05031R0MFB
MFR.Part #
EHE05031R0MFB
JLCPCB Part #
C49248059
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
11A 15mΩ 1uH 8.5A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS