ATA010A0X3-SRZ
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
ATA010A0X3-SRZ
JLCPCB Part #
C7218108
Package
SMD-7P,33x13.5mm
Description
1 10A 8.3V~14V 800mV~5.5V 93% SMD-7P,33x13.5mm DC-DC Power Modules ROHS