MP2334K32C5R6LC
MFR.Part #
MP2334K32C5R6LC
JLCPCB Part #
C93355
Package
Plugin,P=10mm
Description
320V 330nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS