MP2154K27C3R6LC
MFR.Part #
MP2154K27C3R6LC
JLCPCB Part #
C105776
Package
Plugin,P=10mm
Description
150nF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS