MPP333J2G1305095LC
- MFR.Part #
- MPP333J2G1305095LC
- JLCPCB Part #
- C109699
- Package
- Plugin,P=10mm
- Description
- -40℃~+85℃ 33nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS