MPP104K2J1308136LC
Extended
- Manufacturer
- SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
- MFR.Part #
- MPP104K2J1308136LC
- JLCPCB Part #
- C109528
- Package
- Plugin,P=10mm
- Description
- -40℃~+85℃ 100nF 630V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS