MP2824K27E1X8LC
MFR.Part #
MP2824K27E1X8LC
JLCPCB Part #
C135729
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
275V 820nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS