ZA016MDDP3
MFR.Part #
ZA016MDDP3
Description
-30℃~+65℃ 3.3kHz 30.74mm 56.75mm 6V~16V 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS