PK-26N04P-06AQ
MFR.Part #
PK-26N04P-06AQ
Description
-30℃~+70℃ 19.5mm 26mm 26mm 450Hz 4V~8V 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic - Buzzers ROHS