SCE016MD3DT8B
MFR.Part #
SCE016MD3DT8B
Description
-40℃~+85℃ 2.9kHz 38.39mm 42.98mm 6V~16V 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS