P4SMAJ16A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ16A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7323923
Description
-55℃~+150℃ 15.3A@10/1000us 16V 17.8V 1uA 26V 400W@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS