P4SMAJ15A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ15A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5706320
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A@10/1000us 16.7V 1uA 24.4V 400W@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS