P4SMAJ18A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ18A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5823603
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 400W@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS