SMAJ130CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ130CA-TP
JLCPCB Part #
C1974947
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 1.9A 130V 144V 1uA 209V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS