MC22FF681J-F
MFR.Part #
MC22FF681J-F
JLCPCB Part #
C7300709
Description
-55℃~+125℃ 1kV 4mm 5.7mm 680pF ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS